Od 2000 roku

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem znanych na rynku krajowym i zagranicznym firm: „AW Wiśniowski”, zajmującej się produkcją bram i systemów ogrodzeniowych, oraz Nice, Somfy, FAAC, CAME, BFT znanych producentów napędów i elektroniki do bram ogrodzeniowych i garażowych.

Dynamiczny rozwój oraz wysoka jakość obsługi klienta pozwoliły nam w 2002 roku zająć miejsce w pierwszej 20 spośród wszystkich 400 partnerów „AW Wiśniowski” w Polsce i zagranicą. Nabyte doświadczenie i ciągle rosnąca rzesza zadowolonych klientów spowodowały, że uzyskaliśmy w naszej branży najsilniejszą pozycje na rynku lokalnym. W 2001r. firma uzyskała certyfikat autoryzacji jako jedyna firma w powiecie kaliskim.

Bramy Hormann

To zarówno wysoka jakość, bezpieczeństwo jak również wygląd i komfort użytkowania w połączeniu z najnowocześniejszą technologią. Produkty firmy Hormann, kryją w sobie ponad 50-letnie doświadczenie w branży bram garażowych. Z pewnością i Ty znajdziesz wśród bogactwa wzorów wymarzoną bramę do swojego domu.

Optymalna ekonomiczność, wytrzymała konstrukcja, niezawodność użytkowania, bezpieczeństwo działania, ekstremalnie cicha praca, praktycznie nie wymagają konserwacji, niezużywający się mechanizm przeciwwagi, trwała ochrona przed czynnikami atmosferycznymi, elegancki wygląd

Rafał Kulig

Właściciel

Lata praktyki jako właściciel firmy, uświadomiły mi, że największy potencjał tkwi w ludziach, tylko trzeba dać im szansę się wykazać. Swoim pracownikom chciałbym podziękować za zaangażowanie w pracy, za twórcze myślenie i innowacyjność, a także za koleżeńskość i stwarzanie tak miłej atmosfery pracy.

Współpraca

Doskonalenie Produku

Po ponad piętnastu latach funkcjonowania i współpracy z frimą „AW Wiśniowski” z dumą możemy stwierdzić, że ogrodzenie musi być trwałe, mocne i solidne, by służyło Ci przez lata. Do tej pory wdrożono szereg rozwiązań technologicznych, dzięki którym produkty AW Wiśniowski zaliczane są do Najlepszych na rynku.

Oferta serwisowa

dla Firm i Klientów Indywidualnych

Wykonujemy rocznie ponad tysiąc zleceń serwisowych, zarówno tych drobnych jak i kompleksowych modernizacji. Ta ilość pozwala na stałe doskonalenie umiejętności naszych Pracowników. W przypadku poważniejszych awarii nie proponujemy od razu wymiany urządzenia na nowe, a wysyłamy do serwisu Producenta celem ustalenia zakresu i opłacalności naprawy. Nasze zlecenia są naprawiane w pierwszej kolejności.

Klient Nasz Pan

Obsługa Naszych Klientów to PRIORYTET

O sukcesie Naszej firmy decyduje nie tylko sam produkt czy usługa. Równie ważni są profesjonalnie przygotowani Nasi pracownicy, którzy potrafią rozmawiać z klientem, by obsłużyć go na możliwie najwyższym poziomie. Istotnych jest tutaj szereg składników: autoprezentacja, sposób zachowania i mówienia oraz umiejętność zadawania pytań, by poznać oczekiwania klienta.

Oznakowania CE

Gwarancja Jakości

Produkty znajdujące się w obrocie rynkowym posiadają różnego rodzaju oznaczenia potwierdzające zgodność z konkretnymi wymogami. Jednym z takich oznaczeń jest CE. Potwierdza on, że produkt spełnia określone normy, a to gwarantuje bezpieczeństwo jego użytkowania. Wszystkie NASZE produkty posiadają oznaczenia CE.

Montaż i Pomiary

Najwyższej jakości materiały i narzędzia montażowe

Świadczymy profesjonalny pomiar oraz fachowe doradztwo i przeszkolenie klienta w zakresie użytkowania produktu, jego funkcji i konserwacji. W Naszej firmie , bramy, ogrodzenia, okna i drzwi montowane są przez wyspecjalizowane grupy montażystów, które co roku przechodzą okresowe obowiązkowe szkolenia, podnoszące ich kwalifikacje.