serwis bram

JESTEŚMY W TYM SPECJALISTAMI

Nasza firma świadczy usługi w zakresie serwisowania bram garażowych, przemysłowych, ogrodzeniowych i szlabanów wjazdowych. W naszej działalności duży nacisk kładziemy na profesjonalny, szybki serwis i naprawy Państwa bram.

POMOC NATYCHMIASTOWA

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu (głównie wspólnot mieszkaniowych i większych zakładów przemysłowych) wprowadziliśmy usługi serwisu natychmiastowego. Po podpisaniu umowy serwisowej, świadczymy usługi w zakresie utrzymania ruchu bram i napędów na zasadzie pogotowia technicznego.

Nasza specjalność to:

bramy garażowe, wjazdowe, przemysłowe oraz szlabany wjazdowe.

Klientom indywidualnym proponujemy przeglądy konserwacyjne w PROMOCYJNEJ CENIE 100zł. To jednorazowa usługa sprawdzenia poprawności działania bramy, jej regulacja i konserwacja. Dzięki przeglądowi twoja brama będzie funkcjonować prawidłowo, a Ty unikniesz awarii.

serwis automatyki

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Mamy autoryzacje serwisowe wszystkich najważniejszych producentów bram i automatyki. Nasze umiejętności jak i wyposażenie serwisu są stale weryfikowane, a nasi Pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i wiedzy technicznej dotyczących urządzeń znajdujących się na rynku. Tym samym wykonywane przez nas usługi serwisowe są na najwyższym poziomie.

montaż okien

Solidny montaż i profesjonalny serwis

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe usługi poparte wiedzą, doświadczeniem i odpowiedzialnością. Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z naszych usług.

Doświadczenie, Szybkość, Odpowiedzialność

Wszystkie prace wykonujemy sumiennie i odpowiedzialnie. Lubimy wyzwania i niestandardowe podejście, dlatego sami często proponujemy kreatywne rozwiązania. Zawsze możesz liczyć na naszą fachową pomoc, zaangażowanie i rzeczową poradę.

montaż drzwi

Doskonałość i precyzja

Wybór odpowiedniego koloru i modelu drzwi to dopiero początek drogi do osiągnięcia piękna wystroju i funkcjonalności wnętrz. Niezwykle ważny jest również ich montaż, którym od wielu lat zajmują się nasi fachowcy.

Oferujemy profesjonalny montaż drzwi wszelkiego rodzaju zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Systemy drzwi przesuwnych, antywłamaniowych, przeciwpożarowych.

Montaż w praktyce

W praktyce nasze działania zawsze mają określoną kolejność i są dostosowywane do sytuacji. Kupując drzwi otrzymujecie Państwo komplet składający się ze skrzydła, ościeżnicy, łączników do niej, zawiasów, a niekiedy również listwy maskującej do odpowiedniego wykończenia.

W zakresie usług znajduje się: wykonanie pomiarów, doradztwo techniczne, transport i wniesienie drzwi, montaż drzwi, montaż elementów dodatkowych, w tym klamek czy szyldów.

montaż bram

Montaż doskonały

Nasza firma świadczy usługi w zakresie montażu bram garażowych i przemysłowych. Wszystkie prace wykonują pracownicy posiadający certyfikaty monterów autoryzowanych.

Ponadto świadczymy usługi związane z modernizacją użytkowanych przez Państwa urządzeń, starając się dopasować do aktualnych oczekiwań Klienta.

Najlepszym przykładem może być zamontowanie napędu elektrycznego do bramy dotychczas używanej jako ręczna, zastosowania sterowania za pomocą drogi radiowej, pętli indukcyjnej, czujnika radarowego lub bezprzewodowego systemu otwierania za pomocą telefonu GSM przez uprawnionego użytkownika.

Dokładność i precyzja

Usługi w zakresie montażu automatyki bramowej i szlabanów wykonywane są na bazie produktów wiodących firm: HORMANN, Came, Faac, Nice, Somfy, Bft, których to firm jesteśmy autoryzowanymi partnerami.

Wszystkie produkty zakupione w naszej firmie obejmujemy bezpłatnym serwisem w zakresie wynikającym z gwarancji producentów.

montaż ogrodzenia

Solidnie i funkcjonalnie

Bramy ogrodzeniowe i ogrodzenia wykonujemy i montujemy zgodnie z życzeniami klienta, w zakresie i terminie dostosowanym do jego potrzeb.

Możemy zapewnić Państwu fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego rodzaju ogrodzenia dla swojej posesji, działki czy firmy. Wykonujemy pomiary terenu i bezpłatnie pośredniczymy w zakupie ogrodzenia. Profesjonalne wykonawstwo gwarantuje doskonały efekt dekoracyjny oraz pozwala ograniczyć koszty do minimum przy wyborze optymalnego systemu ogrodzenia. Współpracujemy z firmą AW WIŚNIOWSKI – najlepszym producentem materiałów ogrodzeniowych, co wpływa na jakość naszych realizacji.