Solidny montaż i profesjonalny serwis

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe usługi poparte wiedzą, doświadczeniem i odpowiedzialnością. Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z naszych usług.

Doświadczenie, Szybkość, Odpowiedzialność

Wszystkie prace wykonujemy sumiennie i odpowiedzialnie. Lubimy wyzwania i niestandardowe podejście, dlatego sami często proponujemy kreatywne rozwiązania. Zawsze możesz liczyć na naszą fachową pomoc, zaangażowanie i rzeczową poradę.

Doskonałość i precyzja

Wybór odpowiedniego koloru i modelu drzwi to dopiero początek drogi do osiągnięcia piękna wystroju i funkcjonalności wnętrz. Niezwykle ważny jest również ich montaż, którym od wielu lat zajmują się nasi fachowcy.

Oferujemy profesjonalny montaż drzwi wszelkiego rodzaju zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Systemy drzwi przesuwnych, antywłamaniowych, przeciwpożarowych.

Montaż w praktyce

W praktyce nasze działania zawsze mają określoną kolejność i są dostosowywane do sytuacji. Kupując drzwi otrzymujecie Państwo komplet składający się ze skrzydła, ościeżnicy, łączników do niej, zawiasów, a niekiedy również listwy maskującej do odpowiedniego wykończenia.

W zakresie usług znajduje się: wykonanie pomiarów, doradztwo techniczne, transport i wniesienie drzwi, montaż drzwi, montaż elementów dodatkowych, w tym klamek czy szyldów.