Montaż doskonały

Nasza firma świadczy usługi w zakresie montażu bram garażowych i przemysłowych. Wszystkie prace wykonują pracownicy posiadający certyfikaty monterów autoryzowanych.

Ponadto świadczymy usługi związane z modernizacją użytkowanych przez Państwa urządzeń, starając się dopasować do aktualnych oczekiwań Klienta.

Najlepszym przykładem może być zamontowanie napędu elektrycznego do bramy dotychczas używanej jako ręczna, zastosowania sterowania za pomocą drogi radiowej, pętli indukcyjnej, czujnika radarowego lub bezprzewodowego systemu otwierania za pomocą telefonu GSM przez uprawnionego użytkownika.

Dokładność i precyzja

Usługi w zakresie montażu automatyki bramowej i szlabanów wykonywane są na bazie produktów wiodących firm: HORMANN, Came, Faac, Nice, Somfy, Bft, których to firm jesteśmy autoryzowanymi partnerami.

Wszystkie produkty zakupione w naszej firmie obejmujemy bezpłatnym serwisem w zakresie wynikającym z gwarancji producentów.

JESTEŚMY W TYM SPECJALISTAMI

Nasza firma świadczy usługi w zakresie serwisowania bram garażowych, przemysłowych, ogrodzeniowych i szlabanów wjazdowych. W naszej działalności duży nacisk kładziemy na profesjonalny, szybki serwis i naprawy Państwa bram.

POMOC NATYCHMIASTOWA

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu (głównie wspólnot mieszkaniowych i większych zakładów przemysłowych) wprowadziliśmy usługi serwisu natychmiastowego. Po podpisaniu umowy serwisowej, świadczymy usługi w zakresie utrzymania ruchu bram i napędów na zasadzie pogotowia technicznego.

Nasza specjalność to:

bramy garażowe, wjazdowe, przemysłowe oraz szlabany wjazdowe.

Klientom indywidualnym proponujemy przeglądy konserwacyjne w PROMOCYJNEJ CENIE 100zł. To jednorazowa usługa sprawdzenia poprawności działania bramy, jej regulacja i konserwacja. Dzięki przeglądowi twoja brama będzie funkcjonować prawidłowo, a Ty unikniesz awarii.